Vozol 10000 Puff

Vozol 10000 Puff Gear Serisi Uygun Fiyat Seçeneği ile Sipariş ver

Kapıda ödeme ve hızlı teslimat imkanı ile güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Vozol 10000 Puff Gear serisi, elektronik cihazlarınız için yedek güç sağlamak üzere tasarlanmış bir taşınabilir güç bankası veya harici bataryalı şarj cihazıdır. Vozol 10000 Puff çeşitleri için hemen kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Vozol 10000 Puff Gear Serisi Ürün Kategorisi


Vozol 10000 Gear Serisi En iyi Aroma Hangisidir?

Aroma tatları beğeni ve lezzet deneyimi kişinin tamamen damak zevkine göre değişiklik göstermektedir. Kişinin hangi meyveyi sevdiği, hangi meyveden daha çok hoşlandığı gibi aroma tercihleri tamamen değişiklik göstermektedir. Hafif mentol ve NIC oranı bütün Vozol serilerinde aynıdır. Değişiklik gösteren durum içerisindeki meyve aroma tatlarıdır.

2023 yılının en çok satılan puff bar ürün marka ve serisi olup, zengin aroma çeşitleri ile stoklarımızda yer almaktadır. 

Vozol.info sitemizde, ürünleri meyve oramalarına göre filtreleyebilir ve arama yapabilirsiniz. Sitenin alt kısmında bunla ilgili özel etiketleme oluşturduk. Örneğin Muz aromalı Vozol puff istiyorsanız, Muz etiketine tıklayarak, muz aromalı tüm puff seçeneklerini sıralayabilirsiniz.

Vozol Gear 10000 çekimlik elektronik sigara Puff Serisi Ürün Kategorisi. Gear 10000 çekim puff ürünleri geniş stok yelpazesi ve kapıda ödeme imkanı ile bu bölümden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.


Vozol 10000 elektronik sigara Puff Ne Kadar Gider?

Vozol 10000 Puff 10 bin çekim olup, ortalama 20 gün sürede kullanım süresine eşdeğerdir. Bu ortalama bir süre olup, günlük çekim sayısı, çekim kuvveti gibi kriterler süreyi değiştirebilmektedir.Vozol şarjı ne kadar gider? gibi sorusu içnide, Vozol şarj süresi ortalama 2 saat olup, tek şarjla ortalama 2 hafta bir süre kullanılabilir.


Vozol Elektronik Sigara 10000 çekimlik Puff Nikotin Oranı Nedir?

Türkiye'de satışta yer alan Orijinal Vozol Puff elektronik sigara 10000 çekimlik ürünlerinin Nikotin oranı %5 yani 50mg/ML'dir. Yeni elektronik sigaralar için harika olan tek kullanımlık elektronik sigara kitleri, kullanmanın en basit yoludur. Kullanmak için ekstra bobin veya e-sıvı gerektirmeyen hepsi bir arada bir pakettir. Kolay kurulum ve lezzetli tatlar nedeniyle sigara içmenin en iyi alternatiflerinden biri haline geldiler.


Vozol 10000 Gear Puff Fiyatı Nedir?

Vozol 10000 Puff ürünlerin perakende satış fiyatları 2023 Mayıs ayı tarihi itibari ile 600 TL olup, ürün çeşitleri arasında fiyat farkı yoktur. Toptan fiyat için Whatsapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.