Toptan Vozol Puff Satış Merkezi

Toptan Vozol Puff Satış Merkezi - Vozol.Info

Toptan Vozol Puff Satış Merkezi sitesi olan Vozol.info İstanbul merkezli orijinal puff ve pod kit cihazların satışını yapan bir firmadır. En iyi toptan Vozol, Elf bar, Salt Likit ve Pod mod kit fiyatları ürününü alın. Ücretsiz kargo teslimatı ve Yüksek Kalite orijinal ürün. Toplu fiyatlar. Bugün Whatsapp hattımızdan bize ulaşarak satın alın.

Vozol Puff Toptan Ürün Modelleri Stoklarınızda Hangisi Var?

Vozol Gear 10000 modeli başta olmak üzere, Vozol 6000 puff, Vozol Alien 5000, Vozol Alien 4000 ve Star 4000 seri puff çeşitlerinin toptan ve perakende satışı tarafımızca yapılmaktadır.

Toptan Vozol Puff fiyat bilgisi almak için lütfen Whatsapp üzerinden kaç adet alacağınızı ve ürün çeşitlerini ayrıntılı olarak yazarak belirtiniz.

Vozol ürünleri için Toptan Satışımız Şu an Yoktur. Bizi takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Yoğun ilginiz için Teşekkür ederiz.

Vozol.info Yetkilisi
Vozol ve Elf bar puff toptan satış görseli 2 | Vozol.Net.Tr

Toptan Elf bar Puff ve Salt Likit Aroma Çeşitleri

Elf bar pi7000 seri puff ürünü başta olmak üzere, Elf bar RF350 pod ve RF350 Kartuş ürünlerine toptan sahip olmak için, aynı şekilde Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elf bar puff marka serilerinin bazı ürünleri (Özellikle pi9000) sahtesi ülkemize gelmektedir. Bu noktada sahte ürünlerin satışı tarafımızca kesinlikle olmayıp, şüphe duyduğumuz modelleri stoklarımızda bulundurmamaktayız.

Salt Likit kategorisinde yer alan tüm aroma çeşitleri zengin bir stok yelpazesine sahiptir. Bu noktada tüm Elektronik Sigara likit çeşitleri ithal ve premium seviyesinde yüksek kaliteli likitlerdir. Yüksek kaliteli salt likit kullanmak isteyen müşteriler için tavsiye edebileceğimiz aroma çeşitleri için ilgili kategori sayfamızı ziyaret ederek ürünleri inceleyebilirsiniz.

Toptan Uwell Caliburn Pod Cihazları

Uwell Caliburn Marka Pod Kit Cihazları için ilgili kategori sayfamızı inceleyerek toptan olarak talep ettiğiniz ürünler için bize ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz. Yüksek rağbet gören Caliburrn X, Caliburn AK3, Caliburn AK2 ve Caliburn KOKO Prime modelleri yüksek adetli satılmakta ve kullanıcılar tarafından büyük bir beğen ile karşılanmaktadır.


Vozol.info stoklarımızda yer alan yüzlerce Puff ürün markaları, Salt Likit çeşitleri ve Pod Kit elektronik sigara modelleri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bazı zamanlarda ülkemizde yaşanan stok problemi sebebi ile toptan satışı askıya aldığımızı duyurur, bazen de aynı sebepten kaynaklı fiyatların değişkenlik gösterdiğini belirtmek isteriz.

Toptan Vozol Sitesi whatsapp | vozol.net.tr

Toptan Vozol Puff, Salt Likit ve Pod Kit Cihaz Satışı için Nasıl Çalışıyoruz?

Toptan Puff ya da diğer ürünleri satın almak istediğinizde, talep ettiğiniz adet ve ürün detaylarını Whatsapp hattından bize iletmeniz yeterli olacaktır. Telefon aramalarında fiyat bilgisi iletmiyoruz lütfen sadece Whatsapp hattından fiyat bilgisi sorunuz.

 • İstanbul içi Elden Teslimat imkanı bulunmaktadır.
 • Tüm ürünler için orijinallik garantisi mevcuttur.
 • Toptan satışlarda değişim ve iade kesinlikle yoktur.
 • Telefon ile fiyat bilgisi verilmemekte olup, Whatsapp üzerinden yazınız.
 • Vozol fabrikası ve üretim yeri Çin olup, uluslararası kalitede üretilmektedir.

Toptan Vozol Puff Satış Merkezi” yazısında 47 düşünce

  • levent erdal diyor ki:

   Selam ben tekel bayisiyim,10 binlik bir koli yüz adet için fiyat rica ediyorum karışık aromalar olacak şekilde.
   Birde boşalanları geri alıyormusunuz.hijyen nedeni ile zannetmiyorum ama sorayım dedim.

 1. İdris diyor ki:

  Sanırım toptan alımlarda minimum 100 adet sipariş veriliyor. 100 adet 10000 puff karışık olacak şekilde fiyat nedir ? bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir