Vozol Puff ürünleri başta olmak üzere ,satışta yer verdiğimiz tüm Puff marka aroma çeşitleri ile ilgili merak ettiğiniz sorulara, Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan yer verdik.

Lütfen Whatsapp üzerinden sormadan önce bu sayfamızı incelemenizi öneriyoruz. Vozol başta olmak üzere, Saltica Puff, HQD ve Elf bar ürünlerinin satışlarına orijinal olarak sizler için satışta yer verilmiştir. Kapıda ödeme ve hızlı teslimat ile kaliteli satış sürecimiz devam ediyor.

Vozol Puff ürün çeşitlerinde Nikotinsiz olarak üretim malesef yoktur. Genel olarak %5 ve %2 olarak üretilmekte olan Vozol puff çeşitlerinin ülkemizde olan seriler için %5 yer almaktadır. Diğer tabir ise 50 MG olarak belirtebiliriz.

Satış Merkezimiz İstanbul'da olup, mağazadan satışımız, daha kaliteli ve hızlı teslimat sebebi ile malesef yoktur. İstanbul içi Kurye ile aynı gün teslimatımız olduğu için ürünü satın almadan önce görebilirsiniz. Ancak, kutu içeriğini açma, kullanma ya da yırtma gibi bir durum söz konusu değildir.

Fabrikasyon üretiminde cihaz şarjlı olarak satışa sunulmaktadır. Ancak, şarj bittiğinde, 40 dakika gibi bir sürede full şarj olur. Mutlaka, Bilgisayar ya da Powerbank üzerinden şarj ediniz ve kesinlikle direkt olarak prizde şarj etmeyiniz. Zira, cihaz kendini kitler ve tekrar şarj olması imkansız hale gelir.

Vozol.Net.Tr üzerinden satışı yapılan tüm ürünler orijinal olup, sitemiz tarafından orijinallik garantisi vermektedir. Orijinal olmayan ve kalitesiz ürünlerin satışını yapmama vizyonu üstlenerek 8 yıla yakın süredir bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Vozol Kutu üzerinde yer alan orijinallik sorgulaması üzerinde QR kodu mevcut olup, Kazıma alanını kazıdıktan sonra çıkan orijinallik numarasını sorgulatarak orijinal olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ancak Unutmayın! Sadece bir kere sorgulama hakkı mevcuttur. 2. defa sorguladığınızda daha önce bu numara sorgulanmış ve sahtedir uyarısı alırsınız. Bir diğer bilgilendirme ise, Türkiye'de (Nisan 2023 tarihinde belirtilmiştir) Vozol markasının sahtesi şu an yoktur. Bu yüzden Vozol marka daha fazla tercih edilmekte ve sahtesi olmadığı için en çok satışı yapılan marka olarak yerini almıştır.

Geniş stok yelpazesine sahip ve orijinal ürün garantisi veren Vozol.Net.Tr üzerinden güvenle Vozol satın alabilirsiniz. Stoklarımızda tüm model serileri mevcuttur. 

Kapıda Nakit ya da Kredi Kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Dilerseniz Havale/EFT yaparak da satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Site üzerinden online ödeme yoktur. Kredi Kartı bilgisi istenmez. İstanbul içi aynı gün motorlu kurye ile teslimat seçeneği de mevcuttur. Kargo/Kurye hizmetleri için ekstra ücret yansımaktadır.

Ürünü beğenmediğiniz ya da farklı bir sebepten dolayı kutusu açılmış, kullanılmış ürünlerde iade ya da değişim yoktur. Kargo hazırlanma aşamasında müşteriye yanlış giden ürünlerde, değişim mevcut olup, kargo bedeli tarafımıza yansımaktadır. Açılmamış ürünlerde 2 iş günü içerisinde değişim yapılabilmekte olup, kargo ücreti bu durumda alıcıya yansır.

Sipariş verdikten sonra, Kargo seçimi yaptıysanız eğer hafta içi 17:00'de kargoya verilir ve sizlere takip numarası SMS ile gönderilir. İstanbul içi Kurye siparişlerinizde ise, yoğunluk, hava şartları ve durumlara göre aynı gün siparişler adrese gönderilmektedir. Ancak, tam saat verilememektedir. Kurye personeli yaklaşırken ya da adresinize ulaştığında alıcıyı bilgilendirmektedir.

İstanbul'a 600 KM ye kadar bölgeler için ortalama 1 iş günü içerisinde teslimat yapılırken, 600 KM'den sonraki şehirler için 2 iş günü içerisinde teslimatlar adreslere ulaşır. Bulunduğunuz ilçelerde yaşanan kargo dağıtım yoğunluğuna göre 1 iş günü aksamalar yaşanabilmektedir.

Kargo firmalarının kargoyu açma gibi bir hizmeti yoktur ve sorumluluğu üzerine almamaları adına kargo kontrolü ve kargo açmayı kabul etmezler.

Ürünler ise resmi satışa uygun olmadığı için gizli paket olup, şeffaf kargo gibi bir paketleme sistemi yapılmamaktadır. Şeffaf kargo genellikle kırılmaz tekstil ürünleri için geçerli olabilmekte ve ona göre kargo poşeti hazırlanmaktadır.

Bu sebeple tüm ürünler önce Patpat ile sarılmakta ve kargo poşetine ürünler zarar görmeyecek şekilde özel olarak paketlenmektedir. Güven noktasında bir şüpheniz varsa site yorumlarımızı okuyabilir ya da İstanbul içerisindeki bir yakınınıza kurye teslimatı isteyebilirsiniz.

İstanbul içi kurye teslimatlarında kapıda kargo poşetini açıp kontrol ettikten sonra ödeme yapma imkanınız mevcuttur.

Çekim Sırasında, Puff altında yer alan Led Işık yanıp sönüyorsa ya Puff un bittiğini anlayabiliriz. Bu bitme durumu şarjın bittiğini gösterir. İçerisinde yer alan Salt Likitin bittiğini ise, yanık tadı geliyorsa bitmiş anlamı taşır.